Mecz Górnika ze Zniczem zakończył się remisem 2:2. Bramki dla Zielono-Czarnych zdobyli Patryk Szysz oraz Paweł Wojciechowski. Dla drużyny gości trafiali Marcin Bochenek i Paweł Tarnowski.
Początek spotkania zdecydowanie należał do Górnika. Pierwszą okazję do otworzenia wyniku miał Patryk Szysz, ale piłka po jego strzale poszybowała nad poprzeczką. Kilka minut później w polu karnym Znicza świetnie odnalazł się Paweł Wojciechowski, który zdołał oddać groźny strzał głową. Futbolówka po tym zagraniu minęła słupek o kilka centymetrów.
W 33. minucie do głosu doszła również drużyna z Pruszkowa, a konkretnie Dariusz Zjawiński. Przed utratą gola po strzale doświadczonego napastnika Dumę Lubelszczyzny uratował słupek. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.
Po zmianie stron rolę się odwróciły i po składnej akcji na prowadzenie wyszedł Znicz. Gola w 47. minucie zdobył Marcin Bochenek. Na odpowiedź goście czekali tylko 7 minut. W okolicach 30. metra piłkę dostał Patryk Szysz i silnym strzałem posłał ją pod do bramki rywali, wyrównując tym samym stan spotkania.
W 66. minucie spotkania podanie w polu karnym otrzymał Paweł Tarnowski i po jego strzale Znicz ponownie znalazł się na prowadzeniu. Wynik spotkania w 71. minucie ustalił Paweł Wojciechowski. Piłkę do napastnika Zielono-Czarnych po pięknym rajdzie zagrał Patryk Szysz.
![]() ![]() |
||
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
|
Górnik Łęczna | 2 – 2 | Znicz Pruszków |
0 – 1 | Marcin Bochenek 47 ![]() |
|
![]() |
1 – 1 | |
1 – 2 | Paweł Tarnowski 66 ![]() |
|
![]() |
2 – 2 |
Żółte kartki: Midzierski, Wojciechowski (Górnik) – Bochenek (Znicz)
GÓRNIK ŁĘCZNA: Rojek- Zagórski, Midzierski, Markowski, Sasin (86. Pisarczuk), Sosnowski, Tymosiak, Wójcik (64. Bętkowski), Dzięgielewski (69. Zuber), Szysz, Wojciechowski
ZNICZ PRUSZKÓW: Misztal – Bochenek, Klepczarek, Pyrka (74. Faliszewski), Długołęcki, Zjawiński, Kubicki (84. Kabala), Kocot (82. Machalski), Małachowski, Rackiewicz, Tarnowski