Serwis kibiców Górnika Łęczna

Młodzi piłkarze zagrali dla dzieci

z13turniejegornicydzieciom

15 grudnia w hali Zespołu Szkół nr 2 w Łęcznej rozegrano charytatywne turnieje piłkarskie dla dzieci w wieku 8 i 9 lat. W imprezie wzięło udział około 170 młodych adeptów piłkarstwa z Łęcznej, Lublina, Lubartowa i Chełma. 

Fotogaleria z turniejów (fot. Ryszard Haniewicz)

Rywalizacja toczyła się w dwóch mini turniejach, w których organizatorzy czyli Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna nie przyznawali miejsc. Wszyscy uczestnicy zajęli pierwsze miejsce. W każdej kategorii wyłoniono jedynie zespół grający Fair Play –  w roczniku 2004 został nim Sygnał Lublin, a w 2005 Motor Lublin.

Turniej dla dzieci z rocznika 2004:

Górnik I Łęczna – Orlik Lubartów 2:0
Motor Lublin – Sygnał Lublin 0:1
BKS Lublin – Widok Lublin 0:1
Górnik II Łęczna – Vrotcovia Lublin 1:0

Orlik Lubartów – Motor Lublin 1:0
BKS Lublin – Vrotcovia Lublin 2:1
Górnik I Łęczna – Sygnał Lublin 1:0
Widok Lublin – Górnik II Łęczna 4:0

Motor Lublin – Vrotcovia Lublin 0:1
Orlik Lubartów – BKS Lublin 0:1
Sygnał Lublin – Górnik II Łęczna 0:0 k. 3:1
Górnik Łęczna – Widok Lublin 0:2

Górnik I Łęczna: Mateusz Czupryn, Sebastian Kowal, Kamil Duda, Jakub Jasik, Mikołaj Szczerba, Szymon Sekuła, Dawid Jawidzyk, Adrian Drożdżyk, Oliwier Oleszczuk, Kacper Ptasiński, Filip Węgorowski, trener Daniel Rusek

Górnik II Łęczna: Weronika Kiepura, Piotr Płoch, Norbert Domaniewicz, Mateusz Blacha, Hubert Rudziński, Oliwier Wójtowicz, Maciej Dec, Hubert Szymaniak, Dawid Pawęski, Adam Bodzak, Wiktor Cieśluk, trener Daniel Rusek

Sygnał Lublin: Adrian Zygmunt, Dominik Jarmuł, Rafał Grabias, Sebastian Pawłowski, Kacper Chodorowski, Igor Stempurski, Kamil Szponarowicz, Damian Bubicz, Krzysztof Skwira, Paweł Kozieł, Bartłomiej Garwon, Piotr Rogowski, Maciej Ziętek, trener Tomasz Persona

KS Orlik Lubartów: Oliwier Romanek, Filip Raczkowski, Mateusz Błyskun, Kacper Mucha, Patryk Dudzik, Radosław Marzęda, Michał Biały, Kacper Kołodziej, Mateusz Korga, Marcel Urban, Michał Wielgos, Mateusz Bednarczyk, trener Przemysław Aftyka

Vrotcovia Lublin: Hubert Brejnak, Jakub Hondzel, Igor Pieczkowski, Dawid Rachwał, Krystian Rasiński, Jakub Szymaniak, Maciej Siuda, Mateusz Waszczuk, Natanael Wójcik, trenerzy Bartosz Surman, Jarosław Duda

Motor Lublin: Miłosz Bosek, Oskar Koterba, Mateusz Dzirba, Jakub Kowalewski, Michał Wrona, Kacper Chruścicki, Artur Dębek, Adrian Wolszczak, Michał Mączka, trener Bartosz Jankowski

Widok Lublin: Karol Ducin, Jakub Giemza, Marcel Złomańczuk, Maciej Wojciechowski, Mikołaj Jarowicki, Franciszek Wojtan, Mateusz Wąsik, Damian Gil, Szymon Kryk, Marcin Turowski, Mikołaj Bochniak, Maciej Mazurek, Damian Skoczylas, trener Jarosław Walęciuk

BKS Lublin: Wiktor Żurek, Kacper Siwiec, Michał Subata, Jan Bidilik, Bartosz Tyburek, Damian Baran, Kacper Najkauf, Oliwier Wójcik, Jakub Margol, trener Jerzy Rejdych

***

Turniej dla dzieci z rocznika 2005:

Górnik Łęczna – Vrotcovia 2:0
BKS Lublin – Motor Lublin 1:0
BKS II Lublin – Widok Lublin 1:2
Niedźwiadek Chełm – Orlik Lubartów 0:0 k. 3:2

Vrotcovia Lublin – Motoro Lublin 4:0
BKS II Lublin – Orlik Lubartów 1:0
Górnik Łeczna – BKS I Lublin 0:0 k. 2:1
Widok Lublin – Niedźwiadek Chełm 5:0

Motor Lublin – Orlik Lubartów 0:1
Vrotcovia Lublin – BKS II Lublin 1:0
BKS I Lublin – Niedźwiadek Chełm 0:1
Górnik Łęczna – Widok Lublin 0:1

BKS Lublin: Igor Sypiański, Bartek Hołysz, Krzysztof Rogowski, Marcin Kowalczyk, Jan Zawadzki, Szymon Janzen, Hubert Radzik, trener Łukasz Pilipczak

BKS II Lublin: Oliwier Michałowski, Antoni Żebrowski, Filip Gomela, Kacper Wasek, Krzysztof Łobacz, Jan Szewerniak, Kacper Woliński, trener Łukasz Pilipczak

Motor Lublin: Jakub Sidor, Jan Łysiak, Kacper Rumiński, Piotr Maliszewski, Jakub Czerniak, Julek Grel, Mikołaj Kurek, Arkadiusz Jermakowicz, Dawid Kowałek, Bartłomiej Krawczuk, Adrian Zając, Dominik Szurer, trener Łukasz Chwiejczak

KS Orlik Lubartów: Adrian Komor, Bartosz Cybuk, Oliwier Maziarz, Eryk Szczygieł, Jan Misiak, Mateusz Bednarczyk, Dawid Olszak, Alan Matyjaszczyk, Miłosz Mitura, trenerzy Tomasz Mitura, Waldemar Bednarczyk

Widok Lublin: Szymon Kułak, Przemysław Siejka, Kacper Wałecki, Teodor Dimitriadis, Wojciech Bielecki, Kacper Paździerski, Michał Kawęcki, Mateusz Rudź, Mateusz Gąsior, Maciej Badnarczyk, Wojciech Ziembowicz, trenerzy Łukasz Jankowski, Artur Gadzicki

Vrotcovia Lublin: Jakub Bucoń, Jakub Ćwikła, Jakub Kostecki, Piotr Lasota, Krystian Maj, Wiktor Mazur, Mateusz Parol, Piotr Rodziewicz, Bartłomiej Ścisłowski, Maksymilian Tatara, Kacper Trojnara, Kewin Wójcik, trenerzy Bartosz Surman, Jarosław Duda

Niedźwiadek Chełm: Kordian Kowalski, Adrian Ciotucha, Krystian Derkacz, Jakub Welter, Kacper Demecki, Jakub Oborski, Kacper Świstowski, Bartosz Terpiłowski, Maciej Kiryk, Jakub Stocki, Kamil Skubij, Filip Wasyńczuk, trener Andrzej Pieńkowski

Górnik Łęczna: Dorian Bronowicki, Kacper Mazurkiewicz, Bartosz Kowalski, Dawid Tkacz, Kacper Wilkowicz, Sebastian Bałaszek, Bartosz Radko, Oskar Osowski, Kamil Matysiak, Norbert Kudła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.